Dlaczego my

ZADBANE MEBLE

Mamy najnowsze na rynku meble eventowe i wyposażenie na wynajem (większość została zakupiona w ostatnim okresie): świeże, czyste i zadbane. Nie wydajemy mebli do samodzielnego transportu i montażu przez co łatwiej nam o nie zadbać i utrzymać w nienagannym stanie.

PROFESJONALNE NAMIOTY IMPREZOWE

Posiadamy starannie wyselekcjonowane namioty imprezowe renomowanych producentów europejskich, w tym głównie największego – francuskiej firmy VITABRI. Są to namioty ekspresowe, sprawdzone pod względem solidności konstrukcji i wykonania oraz spełniające wysokie oczekiwania naszych klientów pod względem estetyki, funkcjonalności i odporności na czynniki

EKSKLUZYWNE BARY

Oferujemy wynajem ekskluzywnych barów i recepcji, czołowych europejskich producentów. Wybraliśmy do naszej oferty tylko takie bary i lady recepcyjne, które wyróżniają się nietuzinkowym designem oraz solidnym wykonaniem. Posiadamy je w niespotykanie szerokim wyborze, w tym bary podświetlane z gładkimi frontami dla łatwego brandingu.

PEWNY TRANSPORT

W AMADEO wynajmowane meble i sprzęt dowozimy własnymi, nowymi samochodami dostawczymi i ciężarowymi wyposażonymi w zabudowy kontenerowe z windami towarowymi. W przypadku transportu wewnętrznego dysponujemy platformami transportowymi, które zdecydowanie skracają czas montażu.

FACHOWA OBSŁUGA

Znakiem rozpoznawczym AMADEO jest profesjonalizm, wysoka kultura osobista i zaangażowanie pracowników realizujących usługi. Dotyczy to zarówno pracowników działu obsługi sprzedaży, jak i ekip montażowych.

STAŁY KONTAKT

Pozostajemy w stałym kontakcie z klientami na każdym etapie realizacji wynajmu. Jesteśmy dostępni 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. W trakcie realizacji nasi klienci mają bezpośredni kontakt telefoniczny z ekipą montażową.