Transport i montaż

W AMADEO oferujemy wynajem mebli eventowych
zawsze z transportem i montażem.

  • Nie działamy jak typowa wypożyczalnia mebli; naszych mebli, namiotów eventowych i wyposażenia na imprezy nie wydajemy do samodzielnego transportu.
    Dzięki temu nasze meble i wyposażenie pozostają w idealnym stanie; niespotykanym na rynku.
  • Posiadamy największy na rynku wynajmu mebli park samochodowy, na który składają się samochody dostawcze z zabudową kontenerową wyposażone w powiększone windy załadunkowe o udźwigu 1 t. Nasza flota obejmuje 8 takich samochodów (kupowanych jako nowe, z których najstarszy jest z 2016r), co daje gwarancję niezawodnego transportu mebli w uzgodnionym terminie, w każde miejsce w Polsce.
  • Transport mebli eventowych i wyposażenia stanowi koszt dodatkowy (doliczany do kosztu wynajmu), jest ustalany indywidualnie, a jego cena zaczyna się już od 200 zł netto.
  • Transport mebli obejmuje ich dowóz przed imprezą oraz odbiór po imprezie. Dowóz i/lub odbiór w godzinach nocnych (21,00 – 7,00) stanowi koszt dodatkowy doliczany do ceny wynajmu.
  • Montaż mebli rozumiany jako jednokrotne ustawienie mebli w miejscu użytkowania bezpośrednio przylegającym do miejsca rozładunku, jest wliczony w cenę wynajmu; nie dotyczy to krzeseł, których rozstawienie (np. ustawienie w rzędach) jest dodatkowo płatne.
  • Montaż namiotów eventowych i parkietu tanecznego w miejscu użytkowania bezpośrednio przylegającym do miejsca rozładunku, jest wliczony w cenę wynajmu.

Transport i montaż realizujemy na terenie całej Polski,
7 dni w tygodniu 24/h na dobę.

SPRAWDŹ NAS koniecznie i skorzystaj z naszych usług!